HAVALİMANI TRANSFERİ


Uçaktan indiğiniz andan itibaren araçlarımız hizmetinizdedir, kaptanımız sizi karşılayarak adresinize ulaştıracak ya da dilerseniz yoğun temponuzda gün boyu aracımızla eşlik edecektir. Araçlarımız güveni ve konforu bir arada sağlayacak donanımdadır. Havaalanı transferlerinde kullanmış olduğumuz araçlar tamamen yolcularımızın talepleri ve sayıları doğrultusunda değişmektedir. Tek başınıza seyahatlerinizde, iş gezilerinizde , aile yolculuklarınızda, grup seyahatlerinizde; binek araçlarımız, özel tasarım minibüslerimiz, vito , sprinter ve otobüslerimiz seçenekleriniz arasındadır.

Şirketimiz sizlere son model, bakımlı ,güvenli ve donanımlı araçları ile kiralama ve transfer olanakları sunmaktadır. güvenli yolculuk ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyen deneyimli
şoförlerimiz ile en uygun fiyata Transfer gerçekleştirmekteyiz. . Transfer araçları Mali sorumluluk ve koltuk kaskolu’dur. Araçlarımızın tümü FULL KASKO lu olup, periyodik bakımları ve temizlikleri yapılmış olarak teslim alacaksınız.