Kullanım Koşul & Şartları

MADDE 1- GİZLİLİK & GÜVENLİK

1.1- www.kaskekovatekneturu.com alışveriş ve satın alma sayfaları 128bit şifreleme tekniğiyle korunmaktadır. Kullandığınız tarayıcının adres satırında “https” başlığının yanında herhangi bir ünlem veya uyarı işareti görüyorsanız sayfayı yenilemeniz veya başka tarayıcıdan aynı sayfayı yeniden yüklemeniz sizin menfaatinizedir.

1.2- Siteye üye olan herkesin kullanıcı adını ve parolasını gizlemesi, başkalarıyla paylaşmaması, kolay tahmin edilebilecek parololar kullanmaması güvenlik ve hesabın yetkisiz kişiler eline geçmemesi açısından çok önemlidir. Güçlü bir parola kullanmak hesabınızın korunması açısından en etkili yöntemdir. Eğer hesabınızın sizin bilginiz dışında ele geçirildiğini, kullanıldığını düşünüyor veya şüpheleniyorsanız lütfen www.kaskekovatekneturu.com yöneticileri ile iletişime geçin.

1.3- www.kaskekovatekneturu.com kullanıcıya ait hiçbir bilgiyi veritabanlarında veya site çerezleri vasıtasıyla ara bellekte saklamaz. Kullanıcı kredi kartı, telefon gibi bilgileri sadece kullanımı gerektiği zaman istenir ve işlem bittiği zaman kaydedilmeden silinir.

1.4- VISA ve Masterkarta bağlı tüm kredi kartı ödeme hizmetleri ile ödeme yapan müşteriler www.kaskekovatekneturu.com kullanım koşulları kabul etmiş sayılır.

1.5- www.kaskekovatekneturu.com a üye olan tüm kullanıcılar istedikleri zaman site yetkilileri ile iletişime geçip hesaplarını dondurma veya silme işlemini gerçekleştirebilirler.

MADDE 2- SİTE KULLANIM KOŞULLARI

2.1- 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K’nın 125. maddesine göre www.kaskekovatekneturu.com’da yapılan yorumlardan yorumu yapan üyeler sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı www.kaskekovatekneturu.com hiç bir sorumluluk kabul etmez.

2.2- Türkiye Cumhuriyeti’nin temel değerlerine, devlet büyüklerine yönelik karalayıcı ve aşağılayıcı, topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü, tehdit edici, tartışmaya yol açacak, hakaret içeren, küfürlü, örf ve adetlere karşı kabul edilemez tutumu olan, nefret dolu, siyasi, propaganda içerikli yorumlar yazmak yasaktır. Belirlendiği taktirde yorumu yapan kişi www.kaskekovatekneturu.com a üyeyse üyeliği sınırsız olarak silinecek, üye olmayanların ise yorum yaptıkları bilgisayara ait IP numaraları www.kaskekovatekneturu.com a erişime kapatılacaktır.

2.3- www.kaskekovatekneturu.com da yayınlanan tüm içeriklerin yayınlama hakları www.kaskekovatekneturu.com a aittir. Bu içeriklerin paylaşılması, izin alınmaksızın kopyalanması, e-posta grupları ve haber bültenlerinde dağıtılması yasaktır.