KAŞ YAMAÇ PARAŞÜTÜ – KAŞ PARAGLIDING

KAŞ Çıkışlı

GÜNÜBİRLİK

Uygun 2024 fiyatlarımız için lütfen iletişime geçiniz. .00
    Ziyaret Edilecek Yerler
  • KAŞ

KAŞ YAMAÇ PARAŞÜTÜ – KAŞ PARAGLIDING 10.06.2022 Tarihi itibariyle Kaş ve Kalkan’da Yamaç paraşütü faaliyetleri Valilik kararı ile iptal edilmiştir. Bilgi için lütfen arayınız. (son güncelleme tarihi 11.07.2022) KAŞ YAMAÇ PARAŞÜTÜ – KAŞ PARAGLIDING
Kaş semalarında Yamaç Paraşütü turu yaparak bu göz alıcı manzarayı farklı bir açıdan izleme şansına sahip olabilirsiniz. Farklı bir deneyim arzu ederseniz. Mas mavi denize, girintili çıkıntılı sahile ve çarpıcı dağlara sahip olan Kaş yamaç paraşütü için Turkiye’nin en uygun yerlerinden biri. Araçlarımızla katılımcı misafirlerimizi Kaş ı çevreleyen Asaz Dağının eteklerine yaklaşık 780metre yüksekliğe çıkarıyoruz.  Deneyimli pilotlarımız eşliğinde gerçekleştirdiğimiz yamaç paraşütü aktivitemiz, rüzgara, uçuş yapacak misafirlerimizin ağırlığına vs etkenlere bağlı olarak ortalama 30 dakika sürmektedir.  Yapacağınız tek şey kalkış esnasında 4 -5 adım atmak ve daha sonra uçuşun keyfini çıkarmak.  Uçuş sırasında dağların eteklerindeki yabani hayatı görebilirsiniz. Kuşbakışı görünümüyle Kaş’ın, denizin ve Meis’in harika manzaralarını izleyebilirsiniz.

Kaş’ın dar sokaklarını, Antiphellos’un antik yapılarını, ve plajlarını ve koylarını kuş gibi süzülerek yukardan izleyebilirsiniz.  Gökyüzünden Kaş’ın güzelliklerini görmek tatiliniz en heyecan verici ve unutulmaz parçalarından biri olacak. İnişimiz Kaş limana yapılıyor. Sabah saat 10:00 da başlayan ilk uçuşumuz, 1 saat aralıklarla 16:00 ‘a kadar devam ediyor.  Yanınıza kapalı bir ayakkabı almanız yeterli, şort ve tişörtünüzü giyip gelebilirsiniz.  Yamaç paraşütünde 9 yaş sınırı ve 120 kilo maximum ağırlık sınırlaması vardır.

Kaş, Türkiye’nin en popüler tatil beldelerinden biridir. Bu şirin kasabada, muhteşem deniz manzaraları ve doğal güzelliklerin yanı sıra, birçok farklı aktivite de bulunmaktadır. Bunlardan biri de paraglidingdir.

Kaş’ta paragliding yapmak için birçok neden vardır. İlk olarak, kasabanın yüksek tepelerinden uçarken, nefes kesen manzaraların tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca, profesyonel ekipman ve eğitmenlerle çalışarak, güvenli bir şekilde paragliding yapabilirsiniz.

Kaş’ta paragliding yapmanın en iyi zamanı yaz aylarıdır. Sıcak hava nedeniyle, yüksek irtifalarda serin ve keyifli bir uçuş yapabilirsiniz. Ayrıca, kasabanın güneybatı rüzgarları, paragliding yapmak için mükemmel bir ortam sağlar.

Eğer cesur ve maceraperest bir tatilciyseniz, Kaş’ta paragliding yapmak sizin için ideal bir aktivite olabilir. Unutulmaz bir deneyim için, burada bulunan birçok tur şirketi tarafından düzenlenen paragliding turlarına katılabilirsiniz.

Kaş, son yıllarda Fethiye Ölüdeniz’in ünlü aktivitesi yamaç paraşütüne rakip oluyor. Kaş’ın arkasındaki Asas Dağı’nın eteklerinden hareket edilerek, 650 metre yükseklikten uçuşa geçiliyor. Termik etkiyle zaman zaman 1000 metreye kadar yükselmek mümkün oluyor. Kaş Liman’a iniş yapılacak olan 15-20 dakikalık bu unutulmaz yolculuk, yelken bandı ve muhteşem manzaralarla dolu dünyanın en güzel uçuş noktalarından biri olarak kabul ediliyor.

Yamaç paraşütü uçuşları sabah 10’da başlıyor ve servisimiz ile uçuş noktasına yarım saatte varıyorsunuz. Uçuşunuz rüzgarın durumuna göre planlanıyor. Tandem uçuşlar, bir pilot eşliğinde gerçekleştiriliyor ve uçuş boyunca sadece manzaranın tadını çıkarmanız yeterli. 20-100 kilo arasındaki herkes, bu unutulmaz deneyimi yaşayabilir.

Kaş’ta yamaç paraşütü yapmak, hava şartlarına bağlı olarak sadece mayıs-kasım arasında mümkün. Ancak, yamaç paraşütü yapmanın Kaş’ta fazla gelişmemesinin sebebi, iniş pistiyle ilgili yaşanan sıkıntılar. Kaş, dünyanın en zor iniş noktalarından biri sayılıyor. Deneyimli pilotlar sayesinde herhangi bir sorun yaşanmıyor olsa da, acentalar yeni bir pilot bulmakta zorlanıyor. Bu nedenle, yeni bir iniş pisti kurulması ile ilgili bazı girişimler devam ediyor.

Kaş’ta paragliding hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekonomik bütçeli paylaşımlı tekne turumuz için :Kekova Bot Turu

Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için de :tur transfer

Aslar Travel

Bu inanılmaz anları kaydetmek için pilotunuz sizin için profesyonel fotoğraf ve video çekimleri de yaptığını hatırlatalım.

Uçuşlar Kaymakamlık kararınca belli bir süreliğine durdurulmuştur.

Kaş yamaç paraşütü fiyat bilgisi yeni sezon için uçuşlar geçiçi olarak durdurulduğu için belirlenmemiştir.Kaş paragliding fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dahil Olanlar:

  • Transfer
  • Uçuş ekipmanları
  • Sigortalar

Dahil Olmayanlar:

  • Uçuş fotografları
Tur Dönemi 0-6 Yaş Arası Tur Fiyatı
1 NİSAN - 1 KASIM Ücretsiz 1350.00

Yetişkin Fiyatı : Uygun 2024 fiyatlarımız için lütfen iletişime geçiniz. .00 | Çocuk Fiyatlandırması : 0.00


İlginizi Çekebilecek Turlar

kas kekova tekne turu

ÖZEL TEKNE TURU – KEKOVA – KAŞ

GÜNÜBİRLİK
KEKOVA Çıkışlı
Kekova özel tekne turu nda Kekova batıkşehir bölgesinin muhteşem koylarında...
Uygun 2024 fiyatlarımız için lütfen iletişime geçiniz. .00
KAŞ KEKOVA TEKNE TURU

KAŞ KEKOVA TEKNE TURU – SİMENA

GÜNÜBİRLİK
KALKAN Çıkışlı
KAŞ KEKOVA TEKNE TURU Kaş kekova tekne turu ’nu görmek...
1400.00
DENİZ KANOSU

DENİZ KANOSU – SEA KAYAK – KEKOVA

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
DENİZ KANOSU – SEA KAYAK – KEKOVA Kekova Batık...
1900.00

SAKLIKENT SAFARİ

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
Eskiden Işık ülkesi olarak bilinen bu coğrafyanın tam kalbinde...
1400.00