KAŞ DALIŞ TURU – KAŞ DIVING TURU

KAŞ Çıkışlı

GÜNÜBİRLİK

800.00
    Ziyaret Edilecek Yerler
  • BATIKŞEHİR

KAŞ DALIŞ TURU – KAŞ DIVING TURU Türkiye’nin en önemli dalış merkezi olan Kaş ta deneyimli ekip ve eğitmenlerimizle Dalış sporunu merak eden ya da hali hazırda dalgıç olan tüm misafirlerimize hizmet veriyoruz. Dalış okulumuz Dalgıç misafirlerimize hizmet verdiği gibi, dalış sporunu merak eden , hiç dalış yapmamış ya da dalış yapmış ama sertifika sahibi olmayan misafirlerimize de tüm ilgi ve özenimizle hizmet veriyoruz. Kaş ta 34 dalış noktası bulunmaktadır. Hava koşullarına ve o gün dalışa çıkacak dalgıç misafirlerimizin sertifika düzeyine göre sabah çıkıştan önce dalış yapılacak yer eğitmenlerimiz tarafından belirleniyor. Kaş ta Dalış; deneme dalışı ve advanced dalış (sertifikalı dalgıçlar için dalış) olmak üzere ikiye ayrılıyor.

Deneme Dalışı: Programımız ilk kez dalış yapacaklar için hazırlanmış bir programdır. Deneme dalışları, dalış eğitmenlerimiz ile birebir yapılmaktadır ve deneme dalışında yüzme bilmeye de gerek yoktur.  Dalış eğitmeninizin her adımda size yardım etmek için hazır olduğunu bilerek rahat olabilirsiniz. Deneme dalışı  5 ila max 7 m derinliğe yapılmaktadır, su altında kalış süresi ortalama 20 dakika sürüyor. Tüm ihtiyacınız olan ekipmanlar bizim tarafımızdan sağlanıyor. Dalışla ilgili her şey deneme dalışıyla başlamaktadır.  Eğer hoşunuza giderse artık dalgıç olmak için karar vermeli ve dalış eğitimlerine katılmak için zaman ayırmalısınız. Kaş’ta dalış eğitimi için minimum 3 güne ihtiyacımız var. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Advanced Dalış:  Sertifikalı dalgıç misafirlerimizim katılacağı bir programdır. Kaş’ın etrafında 34 dalış noktası bulunmakta, dalış noktası dalgıç sayısına, dalgıçların seviyesine,  hava ve rüzgar koşullarına göre ayarlanmaktadır. Dalış teknemiz Kaş limandan günde 2 seans şeklinde yapılıyor. Sabah saat 09:00 da çıkıp iki farklı dalış noktasına gidiyoruz. Dileyen dalgıçlarımız sabah 2 dalış yapabilirler. Dönüşümüz 13:00 da. Dalış teknemizin İkinci kez çıkışı ise 15:00 da gerçekleşiyor ve tek dalış noktasına giderek 17:00 de tekrar Kaş limana dönüş yapıyor.
Yoğunluğa göre tek çıkış yapılıp saat 3’e kadar iki farklı dalış bölgesinde 2 dalış yapılabilir. 1 dalışa gelen misafirlerimiz dalış dışında rahatça yüzebilir gittiğimiz koyun tadını çıkarabilirler.

Kaş, Türkiye’nin en popüler dalgıçlık destinasyonlarından biridir ve muhteşem dalış noktaları sunar. Kaş’ın turkuaz sularında dalış yapmak, göz kamaştırıcı deniz yaşamını keşfetmek ve tarihi batıkları görmek için ideal bir seçenektir.

Kaş Diving turları, her seviyede dalış deneyimine sahip insanlar için tasarlanmıştır. Profesyonel dalış eğitmenleri ve sertifikalı dalgıçlar eşliğinde, açık deniz dalışları, mağara dalışları ve gece dalışları gibi birçok farklı türde dalış deneyimi sunulmaktadır.

Kaş’ın su altı dünyası, Akdeniz’in en zengin ve çeşitli deniz yaşamına sahip yerlerinden biridir. Dalış yaparken, renkli mercan resiflerini, yıldız balıklarını, yengeçleri, deniz kaplumbağalarını, manta vatozlarını ve daha birçok türü keşfedebilirsiniz. Ayrıca, birkaç metre derinliğinde bulunan antik Roma kalıntılarına da dalış yapabilirsiniz.

Kaş Diving turları, çevredeki diğer yerleri de keşfetmenize olanak tanır. Batık şehir Kekova ve antik kentler Xanthos ve Patara gibi tarihi yerler, tura dahil edilebilir.

Eğer bir dalgıçsanız veya sadece su altı dünyasını keşfetmek istiyorsanız, Kaş Diving turları sizin için harika bir seçenek olabilir. Profesyonel ekibimiz, size güvenli ve unutulmaz bir dalış deneyimi sunmak için hazır.

Daha ekonomik bütçeli paylaşımlı turumuz için :Kekova Bot Turu

Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için de :tur transfer

Aslar Travel

#KaşDiving #KaşDalış #KaşUnderwater #KaşSualtıDünyası #KaşSualtıKeşifleri #KaşSualtıFotoğrafçılığı #KaşSualtıMaceraları #KaşDiveCenter #KaşScubaDiving #KaşTekneyleDalış #KaşBalıkAdasıDalışları

Fiyata dahil olanlar: Tüm ekipmanlar, Eğitmen eşliğinde dalış

Fiyata dahil olmayanlar: Sualtı fotograf çekimleri ve teknedeki içecekler

Yanınızda getirmeniz gerekenler:

  • Kamera
  • Sandalet
  • Mayo
  • Havlu
  • Şapka
  • Güneş kremi
Tur Dönemi 0-6 Yaş Arası Tur Fiyatı
1 NİSAN - 1 KASIM Ücretsiz 1000.00

Yetişkin Fiyatı : 800.00 | Çocuk Fiyatlandırması : .00


İlginizi Çekebilecek Turlar

kas kekova tekne turu

ÖZEL TEKNE TURU – KEKOVA – SİMENA – KAŞ

GÜNÜBİRLİK
KEKOVA Çıkışlı
Kekova özel tekne turu nda Kekova batıkşehir bölgesinin muhteşem koylarında...
Uygun 2023 fiyatlarımız için lütfen iletişime geçiniz. .00
KAŞ KEKOVA TEKNE TURU

KAŞ KEKOVA TEKNE TURU – SİMENA

GÜNÜBİRLİK
KALKAN Çıkışlı
KAŞ KEKOVA TEKNE TURU Kaş kekova tekne turu ’nu görmek...
800.00
DENİZ KANOSU

DENİZ KANOSU – SEA KAYAK – KEKOVA

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
DENİZ KANOSU – SEA KAYAK – KEKOVA Kekova Batık...
50.00

SAKLIKENT SAFARİ

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
Eskiden Işık ülkesi olarak bilinen bu coğrafyanın tam kalbinde...
800.00